Ogłoszenia duszpasterskie - XXXIII Niedziela Zwykła "C" - 13 listopada 2022

1. Msze św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada.

2. Kartki na wypominki są wyłożone przy wejściu do kościoła; nadal można składać wypominki.

3. Rekolekcje adwentowe – 3-7 grudnia prowadzi ks. Jarosław Giżycki SChr. Program szczegółowy na stronie internetowej.

4. Kiermasz Bożonarodzeniowy – w niedzielę 11 grudnia po wszystkich Mszach św. w Belfaście. Więcej informacji na ulotkach i naszej stronie internetowej.

5. Opłatki wigilijne – dostępne od następnej niedzieli.

6. Pismo Święte i Katechizm Kościoła Katolickiego – w sprzedaży w następną niedzielę.

7. 15 stycznia w Belfaście Jasełka. Poszukujemy aktorów. Chętnych prosimy o kontakt z p. Małgorzata Komander i Julią Nowak. Więcej informacji w kalendarzu na naszej stronie internetowej.

8. Suma ofiar zebranych i przekazanych do miejscowych parafii w ubiegłą niedzielę:Belfast - £367.32 (R. -£265.35 + W. – £101.97); Ballymena - £129.56.

9.00 – +Stanisław, w druga rocznicę śmierci, o wieczny spoczynek

12.15 Ballymena – ++z rodziny Budzyńskich i Rutkowskich, łaskę nieba i o Bożą opiekę nad żyjącymi członkami tych rodzin

18.30 - +Rafał Szczepanik (1 rocznica śmierci) i ++z rodziny Szczepanik

POMOC NA RZECZ OFIAR WOJNY W UKRAINIE