top of page

Pierwsze Soboty Miesiąca

Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie.

Nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca mają w dzisiejszych czasach wyjątkowe znaczenie. Nie tylko ratują dusze biednych grzeszników, ale są też realnym ratunkiem dla Kościoła i świata.

Sama Matka Najświętsza wezwała nas w orędziu fatimskim do nabożeństwa ku czci Jej Niepokalanego Serca:

Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie.


A zatem, by ratować siebie i świat, przez 5 pierwszych sobót miesiąca z rzędu spełnij 4 warunki, o które prosiła Maryja w kolejnym objawieniu, 10.12.1925 r. w Pontevedra:

  • przystąp do spowiedzi

  • przyjmij Komunię Świętą

  • odmów część różańca przez 15 min.

  • rozważaj jedną lub kilka tajemnic różańcowych


Pamiętaj, aby wszystkie 4 warunki spełniać w intencji wynagradzającej za bluźnierstwa, zniewagi, obojętność i inne grzechy raniące Niepokalane Serce Maryi.


Każdemu, kto przez 5 miesięcy z rzędu odprawi nabożeństwo pierwszosobotnie według 4 warunków, Maryja obiecuje:

Duszom, które w ten sposób starają się mi wynagrodzić, obiecuję towarzyszyć w godzinie śmierci z wszystkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia.


Więcej informacji na: www.soboty.pl

bottom of page